×
Wycieczka do Krakowa z biurem podróży INTERTOUR z Piły – Zapraszamy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!   – Kraków – Wadowice – Wieliczka – Wisła – Szczyrk – Żywiec – Pszczyna

Wycieczka do Krakowa z biurem podróży INTERTOUR z Piły – Zapraszamy !!!!!!!!!!!!!!!!!!! – Kraków – Wadowice – Wieliczka – Wisła – Szczyrk – Żywiec – Pszczyna

http://intertour.pl/krakow

Biuro Podróży INTERTOUR Sp. j.

Adres: ul. 1-go Maja 5, 64-920 Piła
Numer telefonu:  + 48 67 215-20-10 I + 48 67 215-21-60 I +48 67 212-09-67 , I fax + 48 (67) 212 50 10 
E-mail:  office@intertour.pl; biuro@intertour.pl

1 dzień: zbiórka uczestników i wyjazd według rozkładu jazdy. Bezpośredni przyjazd do Krakowa, spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie: Dzielnica Żydowska „Na Kazimierzu”, synagoga, kościół na Skałce i Panteon Zasłużonych. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

2 dzień: śniadanie zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Kościół Mariacki, Rynek Starego Miasta, Droga Królewska, kościół franciszkanów, okno papieskie, Wawel – Komnaty Królewskie i katedra wawelska z grobami królów polskich, czas wolny. Wieczorny pobyt na Starym Mieście, nocleg.

3 dzień: śniadanie, przejazd do Wieliczki. Zwiedzanie zabytkowej Kopalni Soli wpisanej na listę UNESCO. Przejazd do Wadowic, zwiedzanie: kościół parafialny w którym ochrzczony został Karol Wojtyła, rodzinny dom papieża (muzeum biograficzne). Przejazd do Ustronia, zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym, nocleg.

4 dzień: śniadanie, spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie: Wisła – rodzinne miasto A. Małysza: skocznia narciarska, Amfiteatr; Szczyrk z malowniczymi szczytami Klimczoka i Skrzycznej, Muzeum Koronek w Koniakowie. Przejazd do Żywca – zwiedzanie słynnego browaru połączonego z degustacją piwa. Powrót do Ustronia, nocleg.

5 dzień: śniadanie, wjazd kolejką na górę Czantoria (wys. 850 m.n.p.m.) skąd rozciąga się piękny widok na Ustroń i pasma Beskidów. Przejazd do Pszczyny, zwiedzanie zbiorów renesansowego zamku Hochbergów z którym związana jest historia pięknej arystokratki księżnej Daisy. Po zakończeniu zwiedzania wyjazd w drogę powrotną, zakończenie wycieczki.

ŚWIADCZENIA UJĘTE W CENIE:
– transport: autokar lub bus z barkiem, video, klimatyzacją,
– zakwaterowanie: 2 noclegi w hotelu**; 2 noclegi w ośrodku wypoczynkowym, pokoje 1, 2, 3-osobowe z węzłem sanitarnym i TV,
– wyżywienie: 4 śniadania,
– opieka pilota,
– ubezpieczenie Europäische Reiseversicherung (NNW – 10.000 PLN).

UWAGI:
– kolejność zwiedzania w poszczególnych dniach może ulec zmianie,
– uczestnicy miejsca w autokarze zajmują wg kolejności zgłoszeń,
– na bilety wstępu i przewodników należy zabezpieczyć: ok. 220,- PLN,
– dopłata do pokoju 1-osobowego 140,- PLN,
– dopłata do 4 obiadokolacji: 140 PLN.