×
Bezpieczne podróżowanie z PLL LOT, zapoznaj się z zasadami na lotnisku i w samolocie

Bezpieczne podróżowanie z PLL LOT, zapoznaj się z zasadami na lotnisku i w samolocie

PLL LOT Dba o bezpieczeństwo  pasażerów i załóg, dlatego wszystkie rejsy realizowane są  z zachowaniem najwyższych standardów i zgodnie z procedurą #BezpiecznyLOT, która obejmuje zasady bezpieczeństwa obowiązujące na pokładzie samolotu, jak i na lotnisku. Zostały one wypracowane w oparciu o rekomendacje Głównego Inspektora Sanitarnego i międzynarodowych organizacji branżowych.

Wytyczne dla pasażerów

  • Wszystkich podróżujących prosimy o przybycie na lotnisko z odpowiednim zapasem czasowym ze względu na wydłużony czas odprawy w związku z wdrożonymi nowymi procedurami dotyczącymi bezpieczeństwa
  • Każdy pasażer może zabrać ze sobą na pokład jedną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 55 cm x 40 cm x 23 cm i zwiększonej wadze do 10 kg (dotyczy wznowionych lotów krajowych), włączając w to np. zakupy, damską torebkę, plecak czy torbę na laptopa.
  • Podczas całej podróży wymagane jest noszenie maseczki – zarówno na lotnisku, jak i na pokładzie samolotu.
  • Niezbędne jest zachowanie odpowiedniego dystansu w terminalu (m.in. w trakcie kontroli bezpieczeństwa lub paszportowej, w rękawie, przy odbiorze bagażu) i na zewnątrz.
  • Miej przy sobie potwierdzenie rezerwacji z widocznym numerem rezerwacji lub numerem biletu lub kartę pokładową

Przed podróżą prosimy o zapoznanie się z ogólnymi zaleceniami dla podróżujących.

Szczegóły na https://www.lot.com/pl/pl/bezpieczny-lot