×
Targi VIVA SENIORZY! 2018 już za nami!

Targi VIVA SENIORZY! 2018 już za nami!

IX edycja targów VIVA SENIORZY! przeszła już do historii. To były dwa dni pełne wrażeń, które pokazały jak bardzo wzrasta wrażliwość na potrzeby seniorów oraz świadomość społeczeństwa o konieczności budowania i poszerzania rynku produktów i usług dedykowanych tej grupie. Targi odwiedziło prawie 4 000 zwiedzających, a swoją ofertę zaprezentowało ponad 100 firm.

Podczas targów, jak co roku, nie zabrakło atrakcji i zajęć dla seniorów.  Bardzo dużą popularnością cieszyła się oferta biur podróży członków naszej Izby. Oferta biura podróży Travel i Styl, które skierowało oferty wyjazdów dla Seniorów między innymi do Gruzji, Włoch, na Ukrainę, na Litwę gromadziła sporo zainteresowanych. Również oferta biura Alfa Tour, które ofertowało pobyty w ośrodkach wypoczynkowych w Rewalu, Kudowie Zdrój przyciągało Seniorów.

Gmina Nowy Tomyśl zachęcała do zwiedzania, tego urokliwego wikliniarskiego zagłębia.

Z roku na rok obserwujemy zwiększającą się liczbę seniorów ciekawych świata, którzy chcą wypoczywać, zwiedzać i podróżować.

Ponadto, zainteresowaniem cieszyły się także zajęcia prowadzone przez trenerów z Fundacji AWF w Poznaniu. Klub seniorów KORONA przygotował pokaz mody dla seniorów. Wartym podkreślenia jest aktywne zaangażowanie klubów i fundacji zrzeszających seniorów  i pracujących dla seniorów w przygotowaniu interesującego i obszernego programu wydarzeń towarzyszących targom.

Jubileusz targów VIVA SENIORZY! w 2019

 Dziesiąta jubileuszowa edycja targów VIVA SENIORZY! odbędzie się w terminie
9-10.10.2019. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy !!!