×
POLAK ZWYCIĘZCĄ MARATONU NA ANTARKTYDZIE

POLAK ZWYCIĘZCĄ MARATONU NA ANTARKTYDZIE

Zaproponowany  przez biuro Logos Travel Marek Śliwka projekt- Maratony na 7 kontynentach zyskuje coraz większą popularność wśród społeczności biegaczy. Logos Travel systematycznie poszerza ofertę wyjazdową na Maratony połączone ze zwiedzaniem regionu. Projekt  realizowany    jest  już  od  4  lat i  obejmuje   wszystkie kontynenty świata  Klika dni temu wróciła 5-osobowa grupa biegaczy z Maratonu na Antarktydzie.

Jeden z naszych uczestników – Włodzimierz Grocholewski zajął  I miejsce w klasyfikacji open a inny – młody żołnierz Lukasz Pochylski  , biorący udział w równoległym projekcie Biegający Patriota– zajął miejsce I w biegu na 50km w Patagonii.

Natomiast dla jednego z biegaczy Zenona Liberny Maraton na Antarktydzie był 7–mym maratonem na 7 kontynencie. Tym samym  Zenon Liberna awansował do bardzo elitarnego klubu zdobywców Korony Maratonów Świata.  Do  tej  pory  udało  się  to  zaledwie  dziewiętnastu  polskim  maratończykom

Dwaj pozostali zawodnicy – Urbański Rafał i Pieniążek Piotr – z powodzeniem ukończyli Maraton na Antarktydzie i Maraton w Patagonii, zbliżając się tym samym do wymarzonej Korony Maratonów Świata. Należy podkreślić, że wszyscy zawodnicy to amatorzy dla których bieganie jest życiową pasją.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy. Na początku marca pod sztandarem Logos Travel pobiegną inni biegacze w Maratonie na zamarzniętym Bajkale, w kwietniu zaś w Iranie i Korei Północnej.

Więcej informacji na www.wyprawy.pl  w zakładce Maratony.